Nabídka práce Technik - Ostrov na Karlovarsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK v lokalitě Ostrov na Karlovarsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Koncept FAST s.r.o. (45357811). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Kontakt: Šichová Petra Bc., tel.: 353 301 218, e-mail: mzdy@konceptfast.cz
Do našeho týmu hledáme technika:
Náplň práce:
Správa a údržba zařízení pro automatizovaný sběr dat.
Odborné práce spojené se zaváděním dálkových odečtů.
Požadujeme:
Minimálně ÚSO s maturitou v technickém oboru - slaboproud, silnoproud, měření a regulace výhodou
Dobrou znalost práce na PC (MS Office).
Znalost operačního prostředí počítačů, manuální zručnost, řidičské oprávnění skupiny B.
Výhodou maturitní zkouška v oboru elektrotechnika, strojírenství, znalost AJ
Nástup: ihned
Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, samostatnou a odpovědnou práci, možnost profesního růstu a další vzdělávání v oboru, podpora kolegů, přátelský kolektiv, možnost zaměstnání na dobu neurčitou.
Stabilní zaměstnání společnosti.
Kontakt: e-mail: mzdy@konceptfast.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67038490
Zaměstnavatel:
Koncept FAST s.r.o. (45357811)
Kde budete pracovat:
Koncept FAST s.r.o. - 000
Kontaktní údaje:
Tel.: 353 301 218
E-mail: mzdy@konceptfast.cz