Nabídka práce Zámečníci - kompletační dělníci - Pečky na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍCI - KOMPLETAČNÍ DĚLNÍCI v lokalitě Pečky na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel KLARO , spol. s r.o. (61460478). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zámečníci - kompletační dělníci
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Blažková Štěpánka, tel.: 724 248 714, Po - Pá 8 - 14 hod
e-mail: stepanka.blazkova@klaro.cz
osobně: Velké Chvalovice 187, Pečky, 8 - 14 hod.

Požadujeme:
Zodpovědnost, manuální zručnost.

Náplň práce:
Finální kompletace a balení výrobků, manipulace se zbožím.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, jednosměnný provoz, pracovní doba po - pá, příspěvek na stravování, po zapracování navýšení mzdy, příspěvek na dopravu, zázemí stabilní české rodinné firmy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67038610
Zaměstnavatel:
KLARO , spol. s r.o. (61460478)
Kde budete pracovat:
KLARO, spol. s.r.o. - provoz V.Chvalovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 248 714
E-mail: stepanka.blazkova@klaro.cz