Nabídka práce Výjezdoví pracovníci PCO - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝJEZDOVÍ PRACOVNÍCI PCO v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA M2 s.r.o. (27086381). Výše nabídnuté mzdy je 22 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Výjezdoví pracovníci PCO
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
21 800 až 22 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Kolář Erik Ing., tel.: 723 222 498, Po - Pá 10 - 12 hod
e-mail: erik.kolar@bsm2.cz
osobně: Po - Pá 10 - 12 hod, Polepská 387, Kolín.

Náplň práce:
Motorizované výjezdy PCO, kontrola objektů, kontakt s klienty.

Požadavky:
Čistý trestní rejstřík, praxe vítána, ŘP sk. B.

Pracovní doba:
6 - 18 hod a 18 - 6 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní připojištění, příplatek za výjezdy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67038617
Zaměstnavatel:
BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA M2 s.r.o. (27086381)
Kde budete pracovat:
BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA M2 s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 723 222 498
E-mail: erik.kolar@bsm2.cz

Další nabídka práce podle lokality