Nabídka práce Řidič - údržbář (m, ž) - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ - ÚDRŽBÁŘ (M, Ž) v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace (44555440). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 23 510 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič - údržbář (m, ž)
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
21 300 až 23 510 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
ŘP sk.B,, zkušenosti s řízením vozidla
znalosti běžných údržbářských prací, drobných oprav včetně řemeslných prací
technická a manuální zručnost
časové flexibilita
spolehlivost
kladný vztah k dětem
Náplň práce:
řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel
běžné domovnické práce, jednodušší údržba objektu a jeho zařízení
zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce.
odvoz dětí do a ze školy.
PP na dobu určitou, s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění
CV a motivační dopis zasílejte pouze e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67038660
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace (44555440)
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 736612794
E-mail: ddstrekov.red@volny.cz