Nabídka práce Účetní všeobecní - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel Koncept FAST s.r.o. (45357811). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Účetní všeobecní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
29 000 Kč
Prosíme o zaslání životopisu včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu: melnik@konceptfast.cz.

Do našeho týmu hledáme všeobecnou účetní pro pracoviště v Mělníku.
Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví pro bytová družstva a SVJ
Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- znalost podvojného účetnictví a paxe min. 2 roky
- znalost daňové problematiky
- výhodou znalost práce v účetním programu Pohoda
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
podpora ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, práce v jednosměnném provozu, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí splečnosti, přátelský kolektiv.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67038824
Zaměstnavatel:
Koncept FAST s.r.o. (45357811)
Kde budete pracovat:
KONCEPT FAST s.r.o.- 03
Kontaktní údaje:
E-mail: melnik@konceptfast.cz