Nabídka práce Psycholog/psycholožka do SPC kmenové pracoviště Valašské Meziříčí - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA DO SPC KMENOVÉ PRACOVIŠTĚ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454 (00843598). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 780 Kč hrubého.

Psycholog/psycholožka do SPC kmenové pracoviště Valašské Meziříčí
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Psychologové
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
32 820 až 42 780 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Zástup za mateřskou dovolenou.
NÁPLŇ PRÁCE: především diagnostická a poradenská činnost v oblasti dětské psychologie a psychologie rodiny se zaměřením na klienty s narušenou komunikační schopností.
POŽADUJEME: ukončené magisterské studium v oboru psychologie, schopnost komunikace a jednání s lidmi, kladný vztah k dětem, tvořivost, zodpovědnost, pracovitost.
NABÍZÍME: při plném úvazku 40 dnů (320 hodin) dovolené, 12 dnů studijního volna, dotovaný oběd, příspěvek na penzijní spoření, životní pojištění nebo dlouhodobý investiční produkt, osobní ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 576 809 848 nebo emailem na adresu: kristina.papajova@val-mez.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67038899
Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454 (00843598)
Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454
Kontaktní údaje:
Tel.: 576 809 848
E-mail: kristina.papajova@val-mez.cz

Další nabídka práce podle lokality