Nabídka práce PRACOVNÍK/CE v oblasti EMS - Český Dub na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE V OBLASTI EMS v lokalitě Český Dub na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel HPQ - Plast, s.r.o. (25038842). Výše nabídnuté mzdy je 39 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/CE v oblasti EMS
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
32 000 až 39 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- SŠ/VŠ
- dlouhodobý zájem o tuto oblast
- zkušenost na obdobné pracovní pozice výhodou, ne podmínkou
- orientace v problematice ochrany vod, chemických látek a směsí, odpadového hospodářství, ovzduší výhodou
- organizační schopnosti, pečlivost
- příjemné vystupování, komunikativnost
- ochota učit se novým věcem, samostatnost
- řidičský průkaz pro skupinu B
- znalost anglického jazyka
Náplň práce:
- kontrola a spolupráce při vedení agendy odpadového hospodářství
- interní spolupráce s odděleními a externí komunikace s úřady
- kontrola provozu v rámci svěřených oblastí
- zajišťování agendy k nakládání s chemickými látkami a směsmi, k nakládání s vodami a k nakládání se závadnými látkami
- zajišťování agendy v oblasti ochrany ovzduší
- školení zaměstnanců v oblasti ŽP
- příprava provozů k provádění auditů EMS
Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
- Stravenkový paušál
- 5 dní dovolené navíc
- Možnost dalšího vzdělávání a rozšíření kvalifikace
- Jazykové vzdělávání
Hlásit se telefonicky nebo emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67039033
Zaměstnavatel:
HPQ - Plast, s.r.o. (25038842)
Kde budete pracovat:
HPQ - Plast, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 482 428 663
E-mail: msvobodova@hpqplast.cz

Další nabídka práce podle lokality