Nabídka práce Účetní dodavatelských faktur - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ DODAVATELSKÝCH FAKTUR v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel Astron Buildings s.r.o. (63319675). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Účetní dodavatelských faktur
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
27 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody Multisport karta; firemní akce
Podnikové stravování příspěvek
Dovolená navíc
Zvláštní prémie 13.plat
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Možnost práce z domu.

Náplň práce:
Zpracování přijatých faktur Astron poboček v EU; Komunikace s dodavateli a spolupracovníky z jiných oddělení i v zahraničí; Inventarizace účtů dodavatelů a další účetní agenda; Spolupráce na měsíčních účetních závěrkách, měsíčních vyúčtování platebních karet; Ad-hoc analýzy, spolupráce na auditu poboček a podpora týmu

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru; znalost podvojného účetnictví, orientace v daňové legislativě (DPH); Komunikativní znalost AJ, znalost dalších jazyků výhodou (NJ/FJ); Praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou); Znalost práce s MS Excel

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: m.davidova@astron.biz;
- telefonicky na čísle 581 250 241 - paní Martina Davidová

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67039603
Zaměstnavatel:
Astron Buildings s.r.o. (63319675)
Kde budete pracovat:
Astron Buildings s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 581250241
E-mail: m.davidova@astron.biz

Další nabídka práce podle lokality