Nabídka práce samostaný/á účetní - Zábřeh na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTANÝ/Á ÚČETNÍ v lokalitě Zábřeh na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel MBG, spol. s r. o. (47973773). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
samostaný/á účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní celkem
Zvláštní prémie výkonnostní
Jiné výhody straven. paušál, přísp. na penzijní připojištění, firemní akce
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: osobně 7.30-15.00 hodin, tel. 7.30-15.00, emailem

Náplň práce: Pořizování a zajišťování oběhu účetních dokladů, účtování svěřeného typu transakcí, zpracování DPH,KH a SH, závěrkové účetní práce, zpracování docházek a podkladů pro mzdy, archivace dokladů a správa spisovny, tvorba ekonomických reportů a analýz
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost českého podvojného účetnictví a českých účetních standardů, znalost daňových zákonů (zejména zákon o DPH a DPPO), orientace ve mzdové a personální oblasti, praxe v účetnictví na podobné pozici min. 2 roky, pracovitost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, znalost práce na PC: Excel - úroveň výborná, znalost IS Helios - výhodou, prac.doba 6,30 - 15 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) výborná úroveň
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence DPH a DPPO

Reference:
67039609
Zaměstnavatel:
MBG, spol. s r. o. (47973773)
Kde budete pracovat:
MBG, spol. s r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583401316, 737283903
E-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

Další nabídka práce podle lokality