Nabídka práce Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí - Klopina na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO SM,JM,VČ,JČ, PRAHA A OKOLÍ v lokalitě Klopina na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel ÚSOVSKO FOOD a.s. (60192011). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: emailem, telefonicky
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání
- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
- časová flexibilita

Náplň práce:
- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM
- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:
- Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práce na HPP
- Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word) a Power Point
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Reference:
67039615
Zaměstnavatel:
ÚSOVSKO FOOD a.s. (60192011)
Kde budete pracovat:
ÚSOVSKO FOOD a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583484123
E-mail: kariera@usovsko.cz

Další nabídka práce podle lokality