Nabídka práce SKLADNÍCI/LOGISTICI - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI/LOGISTICI v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel B.PRO CZ s.r.o. (60321296). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SKLADNÍCI/LOGISTICI
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
26 000 až 29 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýho
Poznámka k nabídce práce:
z:22/3/2024 a:26/4/2024
Náplň práce:
- vychystání materiálu pro výrobu
- doplňování kanbanového skladu
- organizace a evidence materiálového a výrobkového toku ve skladu: příjem, skladování, výdej.
Požadujeme:
- platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
- ŘP skupiny B
- znalost práce na PC, SAP výhodou.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif u O2)
příplatky za odpolední směny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) VZV

Reference:
67039659
Zaměstnavatel:
B.PRO CZ s.r.o. (60321296)
Kde budete pracovat:
B.PRO CZ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 517 909
E-mail: jana.nahodilova@bpro-solutions.com

Další nabídka práce podle lokality