Nabídka práce KOORDINÁTOŘI ÚKLIDOVÝCH PRACÍ/ OBLASTNÍ MANAŽEŘI ÚKLIDU PRO OSOBY OZP - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa KOORDINÁTOŘI ÚKLIDOVÝCH PRACÍ/ OBLASTNÍ MANAŽEŘI ÚKLIDU PRO OSOBY OZP v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

KOORDINÁTOŘI ÚKLIDOVÝCH PRACÍ/ OBLASTNÍ MANAŽEŘI ÚKLIDU PRO OSOBY OZP
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci organizace a řízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
28 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Mobilní telefon
Poznámka k nabídce práce:
z:22/3/2024
Náplň práce?
- Komunikace s klienty, odborné navrhování zlepšení úklidových činností
- Vedení kolektivu
- Vytváření podkladů k fakturaci a mzdám
- Kontrola a zajištění činnosti vyplývající ze smluv
- Vytváření objednávek
- Výjezdy po Moravskoslezském kraji (nejvíce Nový Jičín, Rýmařov, Třinec, Frýdek Místek, Kravaře, Bohumín)
- Zajišťování personálních dokumentů
- Skladování a dodávání materiálu na pobočky úklidu
- Nábor nových zaměstnanců
- Řešení chyb vzniklých při úklidu a dohled či zajištění opravy
- Komunikace s ekonomickým a personálním úsekem na denní bázi
- Sledování nových trendů v oblasti úklidu a následně jejich aplikace v praxi
- v případě potřeby samostatné zajištění úklidů
- Komunikace s vedením, reporting.
Požadujeme:
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- Vzdělávací kurzy, školení
- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Mobilní telefon
- Možnost si napracovat hodiny
- Firemní akce
- Bonusy/prémie
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Notebook
- Children-friendly office
- Vlastní organizace náplně práce
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Dog-friendly office.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67039665
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472)
Kde budete pracovat:
Sdružení TULIPAN, z.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 832 748 (8:30-13:30 hod.)
E-mail: ondrejcikova@sdruzenitulipan.cz

Další nabídka práce podle lokality