Nabídka práce Personalista/ka - sociální pracovník/ice - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa PERSONALISTA/KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Nové horizonty s.r.o. (24805823). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 22 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Personalista/ka - sociální pracovník/ice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Personální referenti
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
15 000 až 22 000 Kč
Kroupová Miroslava Mgr., tel.: 605 222 388, e-mail: mirka.k@novehorizonty.cz

Láká vás nejen práce a komunikace se zaměstnanci, ale i samostatná a pečlivá práce s "papíry"? Jste empatičtí, s pozitivním vztahem k lidem a zároveň jste schopni dosahovat výborných výsledků? Pak o sobě určitě dejte vědět!

Jde o chráněné pracovní místo - u nás pracují pouze pro osoby se zdravotním postižením
Co budete dělat?

nábor zaměstnanců
pracovně-právní administrativa (pracovní smlouvy, lékařské prohlídky, BOZP, docházky)
zadávání zaměstnanců do personální systému, aktualizace změn
hlášení zdravotním pojišťovnám a PSSZ, zpracování neschopenek
školení nováčku a principů Zeleného úklidu
vydávání a evidence ochranných a pracovních pomůcek
pomoc při řešení sociálních záležitostí zaměstnanců
a hlavně .... vytváření vlídného a přátelského prostředí
Jaká jsou naše očekávání?

pobírání invalidního důchodu a dost sil zvládnout náročnou práci
mít respekt a přátelský přístup ke kolegům se zdravotním postižením
min. SŠ s maturitou, VOŠ nebo nejlépe VŠ vzdělání
praxe v personalistice velmi vítána
velmi dobrou znalost práce na PC
a hlavně ..... selský rozum, systematičnost, pečlivost a spolehlivost
Co vám můžeme nabídnout?

rozmanitou a náročnou práci, která má smysl
práci v příjemném kolektivu s výbornými mezilidskými vztahy
schopnost pracovat cca 4 hodiny denně, částečně flexibilní pracovní doba
možnost občasné práce z domova
bezbariérové prostředí
datum nástupu: ihned

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Ano, Nové horizonty s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67039696
Zaměstnavatel:
Nové horizonty s.r.o. (24805823)
Kde budete pracovat:
Čerpadlová
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 222 388
E-mail: mirka.k@novehorizonty.cz