Nabídka práce Prodejce ve specializované prodejně (M+Ž) - Litvínov na Mostecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODEJCE VE SPECIALIZOVANÉ PRODEJNĚ (M+Ž) v lokalitě Litvínov na Mostecku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel PEDDY Group s.r.o. (28683927). Výše nabídnuté mzdy je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodejce ve specializované prodejně (M+Ž)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
24 000 až 26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň činnosti:

• Úprava zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
• Práce na pokladních systémech, obstarávání hotovostních i bezhotovostních plateb
• Uzavírání prodejních transakcí o zboží se zákazníkem
• Udržování a posilování kontaktů se zákazníky
• Poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
• Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
• Inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží

Profil pracovníka:

• Schopnost týmové i samostatné práce
• Pečlivost, ochota pracovat
• Přátelský přístup

Nabízíme:

• Práce na plný úvazek
• Dovolená 25 dní

HLÁSIT SE: Kacrová Lenka, tel.: 722976251, e-mail: nakup@peddy.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67039724
Zaměstnavatel:
PEDDY Group s.r.o. (28683927)
Kde budete pracovat:
PEDDY Group s.r.o.-1
Kontaktní údaje:
Tel.: 722976251
E-mail: nakup@peddy.cz