Nabídka práce Operátor/ka Call centra - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA CALL CENTRA v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel OPTIMIA sociální podnik s.r.o. (08234507). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Operátor/ka Call centra
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká:
" Práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby
" Budete pracovat na PC, telefonicky komunikovat a poskytovat zákaznický servis
" budete součástí týmu největšího callcentra v naší společnosti a svojí prací ho budete podporovat
" čeká vás práce na PC, komunikace s kolegy v týmu a písemná komunikace se stávajícími klienty
" budete pracovat s interními systémy
" Volání pouze na žádost klienta
Co vám můžeme nabídnout
" Zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků
" Stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos
" Dostatek projektů - budeme spolupracovat tedy dlouhodobě
" Smlouvu na HPP - plný i poloviční úvazek
" 5 týdnů dovolené
" Občerstvení na pracovišti zdarma
" Relaxační místnost
Požadavky:
" Čeština je Váš rodný jazyk, jste komunikativní a ovládáte práci PC
" Výhodou pokud již máte zkušenosti s call centrem a jste týmový hráč
Možnost úvazku: 20-40 hodin/týden
Pracovní doba: PO-PÁ v rozmezí 8:00-16:00
Práce vhodná i pro OZP.
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení
Nechodit na pracoviště, první kontakt telefonicky (Po - Pá 8:00-15:00hod.) nebo emailem!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, OPTIMIA sociální podnik s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67039828
Zaměstnavatel:
OPTIMIA sociální podnik s.r.o. (08234507)
Kde budete pracovat:
OPTIMIA sociální podnik s.r.o. - ÚL
Kontaktní údaje:
Tel.: 736646532
E-mail: bohdana.simunkova@optimia.cz