Nabídka práce Zástupci ředitele střední školy - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁSTUPCI ŘEDITELE STŘEDNÍ ŠKOLY v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s. (25719815). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 90 000 Kč .

Pracovní pozice:
Zástupci ředitele střední školy
Odvětví:
Školství
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci na středních školách
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
90 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Štrosová Anna, e-mail: anna.strosova@englishcollege.cz
Požadavky:
- znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího nutná
- zkušenosti s učením a přípravou na IB maturitu velkou výhodou
- kvalifikace PGCE nebo QTS velkou výhodou

Náplň práce: práce se studenty, spolupráce s rodiči při řešení dotazů nebo problémů, vedení a spolupráce s učiteli na 6-letém gymnáziu
stravenkový paušál, odborné vzdělávání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67039993
The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s. (25719815)
The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s. Sousedíkova č.p. 1044/8
Kontaktní údaje:
E-mail: anna.strosova@englishcollege.cz

Další nabídka práce podle lokality