Nabídka práce REJSTŘÍKOVÍ VEDOUCÍ - PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNICI - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa REJSTŘÍKOVÍ VEDOUCÍ - PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNICI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Obvodní soud pro Prahu 9 (00024465). Výše nabídnuté mzdy je 31 820 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
REJSTŘÍKOVÍ VEDOUCÍ - PROTOKOLUJÍCÍ ÚŘEDNICI
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
21 710 až 31 820 Kč
Nováková Vendulka, tel.: 251443243, e-mail: vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
k platu příplatek 2000,-
Požadujeme:
státní občanství ČR, znalost psaní na počítači - výhodou je psaní hmatovou technikou (všemi deseti), dobrá znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, výborná znalost českého jazyka, odborná zkouška protokolujícího úředníka - není podmínkou. Předchozí praxe v justici vítána, ale také není podmínkou.
Náplň práce :
zajišťování protokolace v jednací síni a přepisování zvukových záznamů. Zpracování písemností podle pokynů v referátu a přípravu soudního jednání. Obsluhování nahrávacího zařízení v jednací síni.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenkový paušál
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky na Musltisport kartu
- jistotu stálého zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67040031
Zaměstnavatel:
Obvodní soud pro Prahu 9 (00024465)
Kde budete pracovat:
Obvodní soud pro Prahu 9 - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 251443243
E-mail: vnovakova@osoud.pha9.justice.cz

Další nabídka práce podle lokality