Nabídka práce Strojní konstruktér - Nová Role na Karlovarsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ KONSTRUKTÉR v lokalitě Nová Role na Karlovarsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Viking Mašek, a.s. (24249629). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Strojní konstruktér
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Kontakt: Kostincová Silvie, e-mail: silvie.kostincova@masek.cz
Náplň práce:
" návrh konstrukce balicích strojů dle požadavků zákazníků
" vytváření výkresové dokumentace
" návrh inovací a zdokonalování konstrukci stávajících strojů
" spolupráce s montáží ve výrobě
Požadavky:
" VŠ, VOŠ, případně i SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
" uvítáme zkušené konstruktéry s praxí, ale i čerstvé absolventy
" znalost AJ - stačí schopnost porozumět psanému textu
" řidičský průkaz sk. B
Více informací na www.masek.cz, životopis můžete zaslat na e-mail: silvie.kostincova@masek.cz
13.plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67040202
Zaměstnavatel:
Viking Mašek, a.s. (24249629)
Kde budete pracovat:
Viking Mašek, a.s. - 003
Kontaktní údaje:
E-mail: silvie.kostincova@masek.cz