Nabídka práce Pečující osoba v dětské skupině Chrudim - Chrudim

S novou nabídkou volného pracovního místa PEČUJÍCÍ OSOBA V DĚTSKÉ SKUPINĚ CHRUDIM v lokalitě Chrudim přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel LUTEIS z.s. (17454824). Výše nabídnuté mzdy je 150 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Pečující osoba v dětské skupině Chrudim
Odvětví:
Školství
Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
130 až 150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim, Masarykovo náměstí 1238
NÁPLŇ PRÁCE: péče o děti ve věku cca 1,5-3 roky, asistence dětem při stravování, oblékání a hygienických úkonech, pracovní doba dle potřeby - záskok v době dovolených a nemocí, běžný úklid a dodržení hygienických standardů, evidence docházky a další drobné administrativní úkony
POŽADAVKY: odborné vzdělání pro pečující osoby dle zákona o dětských skupinách je podmínkou (tj. kvalifikace chůvy v dětské skupině, zdravotní sestry, sociálního pracovníka, učitele mateřské školy či učitele prvního stupně základní školy nebo jiné podle zákona), zletilost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, předchozí praxe v oboru nebo zkušenost práce s dětmi výhodou, spolehlivost a schopnost týmové práce, chuť pracovat s dětmi.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v příjemném nově zrekonstruovaném prostředí

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese zasláním životopisu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67040413
Zaměstnavatel:
LUTEIS z.s. (17454824)
Kde budete pracovat:
LUTEIS z.s. pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: chrudim@elanek.cz

Další nabídka práce podle lokality