Nabídka práce hospodář/ka školy - Šluknov na Děčínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HOSPODÁŘ/KA ŠKOLY v lokalitě Šluknov na Děčínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace (65082478). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
hospodář/ka školy
Odvětví:
Administrativa
Školství
Zdravotnictví
Kultura a sport
Odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup dle dohody, PP na dobu neurčitou.
Místo je vhodné i pro osoby OZZ

Náplň práce:
Vedení spisové služby, vedení pokladny, vyřizování objednávek, příprava podkladů pro účetního školy,
hlídání čerpání rozpočtu v projektové činnosti, zajišťování oprav a revizí, komunikace s institucemi,
úřady a organizacemi, cestovní příkazy a cestovní náhrady, evidence majetku a inventarizace,
archivace. Spolupráce s účetním školy a hospodářkou – personalistkou školy.

Benefity:
Práci u stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na
penzijní připojištění či doplňkové penzijní spoření, odměny za životní výročí, výhodné jízdné
dle tarifů DÚK, finanční ohodnocení s možností nadtarifních a mimořádných složek platu dle
platné legislativy.

Kontakt: Mgr. BC. Monika Kamenicka
e-mail: kamenicka@skolyvybezek.cz (zaslat strukturovaný životopis), dále budete kontaktování telefonicky k pohovoru

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67040441
Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace (65082478)
Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
E-mail: kamenicka@skolyvybezek.cz

Další nabídka práce podle lokality