Nabídka práce Plánovač/ka výroby - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa PLÁNOVAČ/KA VÝROBY v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel SMM Elektro, spol. s r.o. (63477076). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Plánovač/ka výroby
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
16 000 až 25 000 Kč
NÁPLŇ: Plánování a kontrola výroby, vytváření průvodek, dodacích listů, inventarizace,vedení stavu skladových zásob výrobků, zpracování statistik a pracovních výkonů, komunikace se zákazníky po telefonu.
Firma je chráněná dílna, místo je určeno pro osoby invalidní nebo osoby zdravotně znevýhodněné.

NABÍZÍME: Osobní ohodnocení, dotované stravování.
KONTAKT: emailem, osobně, telefonicky 8.00-14.00 hod

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC (Word, Excel)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) slovem i písmem, nebo
Němčina (aktivní) slovem i písmem

Ano, SMM Elektro, spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67040600
Zaměstnavatel:
SMM Elektro, spol. s r.o. (63477076)
Kde budete pracovat:
SMM Elektro, spol. s r.o. - Svitavy
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 211 667
E-mail: marketa.vlkova@smmelektro.cz