Nabídka práce Administrativní podpora dispečinku mezinárodní kamionové dopravy - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PODPORA DISPEČINKU MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel KAREKA, spol. s r.o. (25012924). Výše nabídnuté mzdy je 23 000 Kč hrubého.

Administrativní podpora dispečinku mezinárodní kamionové dopravy
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
20 000 až 23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace :
bezpodmínečná znalost RJ,NJ nebo AJ slovem i písmem na dobré komunikativní úrovni
- po zaučení vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- nutná odolnost vůči stresu
- schopnost teamové práce, open space
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- trestní bezúhonnost

Pracovní náplň
- spolupracovat a komunikovat s dispečery
- zpracovávat a zadávat objednávky, převážně do spedičního programu
- písemná a telefonická komunikace se zákazníky převážně v NJ, nebo AJ
- zadávání přepravních dispozic řidičům
- zasílání písemných objednávek
- písemná a telefonická komunikace s dopravci

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67040751
Zaměstnavatel:
KAREKA, spol. s r.o. (25012924)
Kde budete pracovat:
KAREKA, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724269391
E-mail: gabriela.pokorna@kareka.cz

Další nabídka práce podle lokality