Nabídka práce Asistent/ka pedaqoga - Květná na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA PEDAQOGA v lokalitě Květná na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel Středisko výchovné péče Svitavska (02709058). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 800 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka pedaqoga
Odvětví:
Školství
Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
25 040 až 31 800 Kč
NÁPLŇ: Jde o asistenci pedagogovi při malotřídní výuce 8 členné skupiny chlapců v rámci internátního oddělení Střediska výchovné péče Svitavska.
POŽADAVKY: Předpokládáme aktivní zájem o práci s dětmi s problémy v chování a emoční oblasti, orientaci v soudobých trendech teenagerů, psychickou odolnost a dobré komunikační schopnosti. Mzda je závislá od délky praxe, která není požadována, ale je výhodou. Minimálním vzděláním je střední pedagogická škola nebo maturita v jiném oboru a k ní kurz pro asistenty pedagoga.
NABÍZÍME: Po dohodě možnost zkráceného úvazku. První rok je na dobu určitou, po zapracování nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Výhody:8 týdnů dovolené, každoroční prémie
KONTAKT: emailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67040881
Zaměstnavatel:
Středisko výchovné péče Svitavska (02709058)
Kde budete pracovat:
Středisko výchovné péče Svitavska - Květná 159
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 553 160
E-mail: Tereza.kulova@svpalfa.cz

Další nabídka práce podle lokality