Nabídka práce Dávková a pojišťovací činnost OSVČ - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa DÁVKOVÁ A POJIŠŤOVACÍ ČINNOST OSVČ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel Česká správa sociálního zabezpečení (00006963). Výše nabídnuté mzdy je 31 820 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dávková a pojišťovací činnost OSVČ
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Služební poměr
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
21 710 až 31 820 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: Kábová Hana, e-mail: hana.kabova@cssz.cz
Hrubá měsíční mzda/plat: od 21.710 Kč, dopláceno do zaručené mzdy 24.100 Kč do 31.820 Kč, dle započitatelné praxe
Požadavky:
uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem.

Náplň práce:
náplň práce spočívá v koordinaci a usměrňování provádění důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti v zásadních záležitostech ve vymezené působnosti. Dále v registraci osob samostatně výdělečně činných do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování Přehledů o příjmech a výdajích OSVČ, v činnostech spojených se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru OSVČ v nemocenském a důchodovém pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, v poskytování odborné pomoci OSVČ v oblasti nemocenského pojištění a důchodového pojištění.

Zařazeno v katalogu služebních míst.
Platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67040899
Zaměstnavatel:
Česká správa sociálního zabezpečení (00006963)
Kde budete pracovat:
Česká správa sociálního zabezpečení Sokolovská č.p. 855/225
Kontaktní údaje:
E-mail: hana.kabova@cssz.cz

Další nabídka práce podle lokality