Nabídka práce PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH APLIKACÍ SENIOR v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel NUMERICA s.r.o. (03382401). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
45 000 až 70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Možnost zkráceného pracovního úvazku.
Co vás čeká?
- Programování a vývoj
- návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
- příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
- interní testování a řešení chyb z testování i provozu
- konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání
- praxi v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
- dobrou znalost objektového programování (PHP, C# ...)
- pokročilou znalost JavaScript, JQuery
- dobré znalosti HTML, CSS
- znalosti principů transakční/ relační SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle ...)
- časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu.
Oceníme znalosti:
aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS; Bootstrap; ASP.NET Core; XML, XSLT, UML a Web Services.
Co můžeme nabídnout?
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
- práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
- motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
- výše mzdy až 70 tis. podle praxe
- zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu
Nástup: dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67040952
Zaměstnavatel:
NUMERICA s.r.o. (03382401)
Kde budete pracovat:
NUMERICA s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 379 538
E-mail: jana.drabova@datapartner.cz