Nabídka práce OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel dataPartner s.r.o. (25178636). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE
Odvětví:
Informační technologie
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Možnost zkráceného úvazku
Co vás čeká?
- aktivní vyhledávání nových zakázek a realizace projektů MaR
- péče o svěřené stávající zákazníky
- identifikace požadavků zákazníka, analýza situace
- konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka
- zpracování nabídek a obchodních případů
- prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů
- prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích doma i v zahraničí
- vedení přehledu obchodních případů v CRM
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického zaměření
- cca 3 roky praxe a zkušeností s akvizicí, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností
- rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič, ochota cestovat
- ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem
- schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování
Oceníme znalosti
- aktivní znalost AJ
- aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2)
Co můžeme nabídnout?
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
- technickou podporu ze strany projektantů MaR a techniků společnosti
- zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
- práci s využitím moderních technologií
- pružnou pracovní dobu
- firemní akce
- mimopracovní aktivity
Zaměstnanecké výhody: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67040954
Zaměstnavatel:
dataPartner s.r.o. (25178636)
Kde budete pracovat:
dataPartner,s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 379 538
E-mail: jana.drabova@datapartner.cz