Nabídka práce UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA V MŠ - Frýdek-Místek

Nabídka volného pracovního místa na pozici UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA V MŠ již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 28.03.2024 do 13.04.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Frýdek-Místek | Mzda: 14 850 Kč | A02 (ZamK) Směna 7,30 (8,00) až 16 (16,30) hod. Výhodou znalost korejského jazyka z důvodu komunikace s vedením společnosti. Kontakt - e-mailem.

Frýdek-Místek | Mzda: 14 850 Kč | z:28/3/2024 Pracovní doba 3 hodiny denně, krátký a dlouhý týden. Kontakt telefonicky, emailem.

Frýdek-Místek | Mzda: 14 850 Kč | z:13/3/2024 (DPP) Požadujeme: - zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti - očkování proti hepatitidě typu B - předložení výpisu z RT -…

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce

Užitečné informace k pracovnímu místu

Uklízeči a pomocníci uklízejí vestibuly, chodby, kanceláře a pokoje v hotelech, motelech, letoviscích, nemocnicích, školách, kancelářských budovách a soukromých rezidencích. Zaměstnávají je hotely, motely, letoviska, rekreační zařízení, nemocnice a další instituce, společnosti spravující budovy, firmy poskytující úklidové služby i soukromé osoby. Uklízeči vykonávají úklidové práce v obytných a institucionálních zařízeních.

Volná pracovní místa Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA V MŠ
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:
14 200 až 14 850 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.