Nabídka práce DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ - TVAROHÁRNA - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ - TVAROHÁRNA v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel EKOMILK a.s. (25849051). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 20 400 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ - TVAROHÁRNA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
18 900 až 20 400 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody - stravenky, čtvrtletní prémie.
Poznámka k nabídce práce:
A16 z:28/3/2023
Náplň práce:
- vybírání tvarohu z van, balení do odběratelských balení
- starost o pořádek a čistotu na pracovišti.
Nabízíme:
- po zaučení možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- stravenky, čtvrtletní prémie.
Životopisy zasílejte emailem, uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a předvedení práce. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67041385
Zaměstnavatel:
EKOMILK a.s. (25849051)
Kde budete pracovat:
EKOMILK a.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 206 339 (PO-ČT 7:00-14:00 hod.)
E-mail: kancelar@ekomilk.cz

Další nabídka práce podle lokality