Nabídka práce Pracovník/pracovnice přímo obslužné péče v sociálních službách - Hranice na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE PŘÍMO OBSLUŽNÉ PÉČE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Hranice na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov seniorů Hranice, příspěvková organizace (70876541). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 31 200 Kč .

Pracovník/pracovnice přímo obslužné péče v sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
31 200 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek
Dovolená navíc
Zvláštní prémie osobní příplatek
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Nástup možný IHNED. Jedná se o 3 směnný provoz s nerovnoměrně rozvrženými směnami. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
ošetřovatelská péče - hygiena, výměna inkontinentních pomůcek, dopomoc při běžných denních činnostech - oblékání, jídlo apod.; zprostředkování kontaktu se sociálním prostředím - doprovod na nákup, na úřad, na výlet, kontakt s rodinou apod.

Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamu; proočkovanost vakcínou Engerix ( hepatitida typu B) - nutná; znalost práce na PC; komunikativnost, empatičnost, trpělivost a kladný vztah k seniorům; výhoda - absolvovaný kvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách nebo praxe v oboru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zdravotni@domovsenioruhranice.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 16,00hod.) na čísle 737 987 481 - Bc. Alena Žídková

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67041413
Zaměstnavatel:
Domov seniorů Hranice, příspěvková organizace (70876541)
Kde budete pracovat:
Domov seniorů Hranice, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 737987481
E-mail: zdravotni@domovsenioruhranice.cz

Další nabídka práce podle lokality