Nabídka práce Odborný nelékařský zdravotnický pracovník/pracovnice (ONZP) - provozovna Institut posuzování zdravotního stavu

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ NELÉKAŘSKÝ ZDRAVOTNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (ONZP) v lokalitě provozovna Institut posuzování zdravotního stavu přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Česká správa sociálního zabezpečení (00006963). Výše nabídnuté mzdy je 48 410 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Odborný nelékařský zdravotnický pracovník/pracovnice (ONZP)
Odvětví:
Zdravotnictví
Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
33 060 až 48 410 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody 5 dní indispozičního volna, stravovací paušál - 74 Kč/odpracovaný den
Institut posuzování zdravotního stavu přijme zaměstnance na pozici:
Odborný nelékařský zdravotnický pracovník (ONZP)
Místo výkonu práce : Česká Lípa
Náplň práce:
- posudková činnost v nepojistné agendě v rámci lékařské posudkové služby. Práce se zdravotnickou dokumentací a ostatními podklady nutnými pro posudkovou činnost. Činnost zahrnuje práci s PC aplikacemi a dle potřeby komunikaci s týmem oddělení LPS a s ošetřujícími lékaři ve zdravotnictví. Podmínkou je spolupráce při rozšiřování i prohlubování vzdělávání.
Požadujeme:
- vzdělání bakalářské nebo magisterské se specializací: všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, ergoterapeut, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut,
- pokročilá znalost práce s MS office (Word, Excel, Outlook),
- znalost běžné administrativní práce,
- zkušenosti práce v oboru výhodou,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- schopnost práce s podkladovými materiály, zejména dobrá orientace ve zdravotnické dokumentaci ve smyslu odlišení anamnézy od epikrízy, subjektivních stesků od objektivně vyšetřením zjištěného stavu apod.,
- odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu, - zájem o obor a schopnost sebevzdělávání.
Nabízíme:
- zajímavou rozmanitou administrativní práci se zaměřením na zdravotnickou i sociální tématiku,
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- platové zařazení v 12. platové třídě (v rozmezí 33.060 Kč – 48.810 Kč) zdravotnické tabulky,
- odpovídající osobní příplatek (v rozmezí 5 – 15 % z platové třídy),
- 25 dnů (200 hodin) dovolené za kalendářní rok,
- 5 dní indispozičního volna (sick days),
- stravovací paušál (74 Kč / odpracovaný den),
- pružnou pracovní dobu,
- po zapracování možnost výkonu práce i na plný homeoffice.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, prosím kontaktujte nás na
email: Ludmila.SulcovaHejnalova2@cssz.cz , kde přiložíte motivační dopis a své CV.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word) pokročilá znalost
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) pokročilá znalost
Práce s PC - internet a elektronická pošta pokročilá znalost

Reference:
67041456
Zaměstnavatel:
Česká správa sociálního zabezpečení (00006963)
Kde budete pracovat:
Institut posuzování zdravotního stavu
Kontaktní údaje:
Tel.: Ludmila.SulcovaHejnalova2@cssz.cz