Nabídka práce Manžeři nákupu - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa MANŽEŘI NÁKUPU v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel MIXA VENDING s.r.o. (26824621). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Manžeři nákupu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 27.3.2024 a: 3.4.2024

Požadavky: víceletá praxe v oblasti nákupu, zkušenost s vedením týmu, dobrá orientace v ekonomické a právní oblasti související s uzavíráním smluv, strategické myšlení, silné vyjednávací schopnosti pro práci s dodavateli, vysoké pracovní nasazení, důslednost a loajalitu, orientaci na cíle, aktivní znalost angličtiny

Náplň práce: jednání s dodavateli , příprava a uzavírání smluv s dodavateli, odpovědnost za zpracování analýz nákupních příležitostí, řízení procesu nákupu, výběr vhodných dodavatelů, kontrola a dodržování dod. termínů, zodpovědnost za oddělení kmenových dat a skladů (zboží, náhradní díly)

Zaměstnanecké výhody: bonusy vázané na výkon, káva na pracovišti, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravu

Kontaktní osoba: Bc. Jiřina Nováková, telefonicky 07:00 - 15:30 hod. na čísle 721 618 369, emailem: Jirina.novakova@mixa.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67041470
Zaměstnavatel:
MIXA VENDING s.r.o. (26824621)
Kde budete pracovat:
MIXA VENDING s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 618 369
E-mail: jirina.novakova@mixa.cz