Nabídka práce RECEPČNÍ - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel FRESHQO s.r.o. (08804214). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 115 Kč/hod .

Pracovní pozice:
RECEPČNÍ
Odvětví:
Služby
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
115 Kč/hod
KO: Dusíková Kateřina, tel.: 736 512 049 - volat v dopoledních hodinách, e-mail: k.dusikova@seznam.cz. V případě zájmu prosím zaslat životopis na uvedený e-mail.

Recepční na thajských masážích, možno přivýdělku při studiu. Práce na DPP.

Pracovní náplň: telefonická, e-mailová komunikace. Obsluha zákazníků. Nutná základní znalost
anglického jazyka.

Pracovní doba víkendy soboty nebo neděle 9-19 hod. Odpolední směny v pracovní
dny dle domluvy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jazykové znalosti:
Angličtina (pasivní) základní znalost

Reference:
67041514
Zaměstnavatel:
FRESHQO s.r.o. (08804214)
Kde budete pracovat:
FRESHQO s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 512 049
E-mail: k.dusikova@seznam.cz