Nabídka práce manažer kvaliy - Kožlany na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽER KVALIY v lokalitě Kožlany na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Amagasaki Pipe Czech s.r.o. (27115348). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 60 000 Kč .

Pracovní pozice:
manažer kvaliy
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned

Náplň práce
Koordinace týmu pro kontrolu kvality u jednotlivých projektů. Návrh a implementace nových opatření z hlediska kvality. Snižování zmetkovosti. Pdílení se na řešení problémů ve výrobě. Komunikace s ostatními odděleními a zákazníky. Vedení kolektivu 4 -6 lidí.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let, AJ na komunikativní úrovni, výborná znalost norem ISO 9001 a 14001 a zkušenost s jejich řízením, znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, smysl pro zodpovědnost, dobrá komunikace.

Zaměstnanecké výhody

Příspěvek na stravné, příspěvek na důchodové připojištění.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67041621
Zaměstnavatel:
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. (27115348)
Kde budete pracovat:
Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 517 111
E-mail: hr@amagasaki-pipe.cz

Další nabídka práce podle lokality