Nabídka práce Ostraha prodejny Lidl - Šternberk na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY LIDL v lokalitě Šternberk na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Protektia s.r.o. (46965076). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 130 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Ostraha prodejny Lidl
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu.

Nástup možný IHNED.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Kontakt tel. 734 881 684, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Reference:
67041938
Zaměstnavatel:
Protektia s.r.o. (46965076)
Protektia s.r.o. - prac. Lidl - Nádražní 2445/33, 785 01 Šternberk
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 881 684
E-mail: nabor2.centrum@protektia.cz