Nabídka práce Odborný pracovník/pracovnice v laboratorních metodách - Český Brod na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V LABORATORNÍCH METODÁCH v lokalitě Český Brod na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel BÜTTNER s.r.o. (25608045). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Odborný pracovník/pracovnice v laboratorních metodách
Odvětví:
Věda a výzkum
Zdravotnictví
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Specialisté v laboratorních metodách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Lukeš Milan, tel.: 739 350 384,
e-mail: lukes@buttner.cz

Požadavky:
- vzdělání v chemickém oboru nebo min.rok praxe jako laborant
- aktivní znalost AJ(mluvené i psané), NJ - výhodou
- znalost evropské legislativy v oblasti chem.látek(REACH,CLP)
- časová flexibilita - svědomitost
- komunikativnost, samostatnost, analytické schopnosti
- zkušenost s vývojem chem.výrobků výhodou.

Náplň práce:
- výroba inkoustů podle předepsaných receptur
- měření fyzikálních dat pomocí analytic.přístrojů
- kontrola kvality vstupních surovin a jejich sklad
- zajištění nákupu výrobních surovin
- tvorba plánů
- pořizování dokumentů MSDS,RoHS a CE.

Zaměstnanecké výhody:
- výkonnostní prémie, příspěvek na bydlení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67042079
Zaměstnavatel:
BÜTTNER s.r.o. (25608045)
Kde budete pracovat:
BÜTTNER s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 350 384
E-mail: lukes@buttner.cz

Další nabídka práce podle lokality