Nabídka práce projektový/á manažer/ka - Uherské Hradiště

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA v lokalitě Uherské Hradiště přichází na pracovní trh ke dni 09.07.2024 firma - zaměstnavatel Povodí Moravy, s.p. (70890013). Výše nabídnuté mzdy je 48 000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
projektový/á manažer/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.07.2024
Mzda:
40 300 až 48 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
VŠ - magisterský studijní program staveb. směru se zaměřením na vodní stavby, popř. vodní hospodářství a krajinné inženýrství, případně středoškolské vzdělání v oboru vodní stavby s praxí na pozici tech. dozoru stavby případně vedoucího projektu stavby nebo samostatného stavbyvedoucího, zkušenost s projekční a inženýrskou činností výhodou, dobrá orientace v související oborové legislativě (stavební a vodní zákon), dobré uživatelské znalosti PC (především MS Office, výhodou ASPE), znalost a zkušenosti se samostatným vedením stavby nebo s tech. dozorem nejlépe v oboru vodní stavby, zodpovědnost, schopnost samostatného rozhodování a řešení mimořádných úkolů a situací, smysl pro přesnost, důslednost, aktivní a tvůrčí přístup, velmi dobré organizační a vyjadřovací schopnosti, umění jednat s lidmi, ŘP "B" - aktivní řidič (časté jednodenní služební cesty a řešení prac. úkolů v terénu), ochota a schopnost dalšího odborného vzdělávání, autorizace v oboru výhodou.
Zabezpečování komplexního výkonu inženýrské činnosti a výkonu funkce tech. dozoru investora v rámci přípravy, projektování, projednávání a v rámci realizace včetně následného uvedení do užívání svěřených staveb spočívající zejména v těchto činnostech: zpracovávání nebo zajišťění zpracování investičních záměrů staveb a studií, zabezpečování všech stupňů projektové dokumentace včetně všech potřebných dokladů a podkladů, zpracovávání nebo zabezpečení zpracování a předání zadávací dokumentace a dalších podkladů potřebných pro zadávací řízení staveb, zabezpečování komplexního výkonu inženýrské činnosti v rámci přípravy a realizace staveb (vydání potřebných oprávnění k provádění staveb dle platné legislativy včetně jejich uložení a evidence), kontrola provádění prací v souladu s projektovou dokumentací, s uzavřenými smlouvami a s veškerými oprávněními k provedení stavby, kontrola dodržování technolog. postupů všech prací dle závazných nebo doporučených tech. norem a technicko-kvalitativních požadavků (TKP) pro vodní stavby, zajišťování vydání povolení k užívání stavby, kolaudačního souhlasu, zajišťování zařazení dokončené stavby do majetkové evidence, další úkoly podle pokynů nadřízeného vedoucího v rámci vymezeného okruhu činností, více informací na www.pmo.cz/cz/nabidky/kariera/.
Stravebńky, dovolená navíc, FKSP, příspěvek na penzijní připojištění, kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
67042857
Zaměstnavatel:
Povodí Moravy, s.p. (70890013)
Kde budete pracovat:
Povodí Moravy, s.p. - Uherské Hradiště
Kontaktní údaje:
Tel.: 541 637 285
E-mail: magula@pmo.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce