Nabídka práce VEDOUCÍ PŮJČOVNY LODÍ - NISA - Hrádek nad Nisou na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PŮJČOVNY LODÍ - NISA v lokalitě Hrádek nad Nisou na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel SUNDISK s.r.o. (25499441). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 160 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ PŮJČOVNY LODÍ - NISA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
140 až 160 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Co bude náplň práce?
- Zodpovědnost za svěřený provoz
- Prace s rezervačním systémem
- Telefonická a elektronická komunikace se zákazníky, řešení krizových situaci
- Převoz lodi a koloběžek
- Nakládaní a vykládaní lodi i koloběžek a sportovního vybaveni
- Údržba vybaveni (auta a vlek, lodi, koloběžek)
- Vedeni brigádníků
- Pravidelný report do centrály firmy
Co očekáváme?
- Ochota k zákazníkům a kritické myšleni
- časová flexibilita - květen a. záři (hlavni sezona červen-srpen)
- Komunika.ni i obchodní dovednosti
- Základní počítačové dovednosti
- Znalost AJ nebo NJ - komunikativní úroveň.
- řidičský průkaz skupiny B
- Samostatnost, asertivita, pečlivost
Co nabízíme?
- Sezonní práci
- Ferové finanční ohodnoceni
- Možnost realizovat se a řídit svěřený provoz
- Příjemné neformální prostředí v dlouholeté a stabilní firmě.
- Zavedené systémy, možnost dlouhodobé spolupráce
- Prace je vhodná i pro studenty VŠ nebo aktivní seniory
- zdarma stravování na provozu
- firemní oblečení
- zaměstnanecké slevy
Pokud se Vám libí myšlenka trávit léto prací venku a stát se součástí našeho
přátelského týmu, těšíme se na Vaši odpověď
Připojte se k nám a buďte součástí naší rodiny SUNDISK!
Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete svůj životopis na
kariera@sundisk.cz.
Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás kontaktovat!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo NJ komunikativní úroveň

Ano, SUNDISK s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67042876
Zaměstnavatel:
SUNDISK s.r.o. (25499441)
Kde budete pracovat:
SUNDISK s.r.o.-003
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@sundisk.cz