Nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - OBCHODNÍ ODDĚLENÍ (vhodné i pro OZP) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - OBCHODNÍ ODDĚLENÍ (VHODNÉ I PRO OZP) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel MPM -QUALITY v.o.s. (47987430). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - OBCHODNÍ ODDĚLENÍ (vhodné i pro OZP)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:4/4/2024 (vhodné i pro OZP) a:29/4/2024
Náplň práce:
- administrace - stávajících zákazníků a jejich objednávek
- editace objednávek a produktů v systémech a aplikacích
- správa katalogu produktů, zakládání parametrů, přidávání obrázků a plnění web dalším obsahem
- spolupráce s výrobou a grafickým oddělením.
Požadavky na uchazeče:
- dobrá znalost Excelu
- mít blízko k moderním technologiím
- samostatnost
- smysl pro detail a pečlivost
- analytické myšlení
- chuť se učit a improvizovat
- zkušenosti s e-commerce výhodou
- angličtina nutnost - slovem i písmem, němčina - výhodou.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC Excel
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) slovem i písmem

Reference:
67042878
Zaměstnavatel:
MPM -QUALITY v.o.s. (47987430)
Kde budete pracovat:
MPM -QUALITY v.o.s.. - pracoviště Příborská
Kontaktní údaje:
E-mail: vratislav@mpm-quality.cz