Nabídka práce Hospodyně v domácnostech - Jasenná na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HOSPODYNĚ V DOMÁCNOSTECH v lokalitě Jasenná na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. (25318136). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Hospodyně v domácnostech
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Hospodyně v domácnostech
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
40 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování ubytování v útulné roubence
Poznámka k nabídce práce:
Popis pozice:

Pro rozšíření týmu hledáme zkušenou a spolehlivou Provozní Asistentku.

Popis práce:

Zajištění úklidu a udržování čistoty v domácnosti

Organizace domácích úkolů a správa harmonogramu

Pomoc s přípravou jídel a zajištění stravování

Podpora při běžných provozních činnostech

Požadavky:

Zkušenost s provozem domácnosti a péčí o domácí prostředí

Dobrá organizační schopnost a schopnost efektivně plánovat úkoly

Spolehlivost a pečlivost

Schopnost komunikovat a spolupracovat s ostatními členy týmu

Benefity:

Mimořádně a nadstandardně atraktivní finanční ohodnocení

Stabilní a dlouhodobá pracovní příležitost s možností finančního i pracovního růstu

Mimořádně atraktivní pracovní doba, 10 11 odpracovaných dní formou prodloužených směn a 20 dní volna!

Přátelské pracovní prostředí

Možnost osobního a profesního rozvoje

Pokud máte vážný zájem o tuto atraktivní pozici, zašlete svůj životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, zaměstnavatel PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67042902
Zaměstnavatel:
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. (25318136)
Kde budete pracovat:
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. - Jasenná
Kontaktní údaje:
Tel.: +420602723408
E-mail: personalni@ifzone.eu