Nabídka práce kuchař/ka - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ/KA v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace (71193430). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 22 710 Kč .

Pracovní pozice:
kuchař/ka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
22 710 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: příprava, úprava a podávání teplých a studených jídel, příprava celodenní stravy dle jídelníčku
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, znalost provozu kuchyně, pracovitost, schopnost práce v týmu, samostatnost, bezúhonnost
- doba určitá, zástup za nemoc - po ukončení nemoci našeho zaměstnance možnost přesunu i na jiné zařízení/jinou pozici v rámci provozoven Sociální služby města Kroměříže, nástup možný ihned
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené, zákonné příplatky
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.) paní Obručová, tel.: 720 036 237, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67043176
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace (71193430)
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace - Domov pro seniory Vážany
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 771 056
E-mail: obrucova@sskm.cz