Nabídka práce LISAŘ - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa LISAŘ - OBSLUHA TLAKOVÉHO LICÍHO STROJE + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 25 TIS. KČ v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel ALW INDUSTRY, s.r.o. (60794372). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 34 500 Kč hrubého.

LISAŘ - Obsluha tlakového licího stroje + náborový příspěvek 25 tis. Kč
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
27 000 až 34 500 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
ALW INDUSTRY s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen pro automobilový průmysl.

LISAŘ – Obsluha tlakového licího stroje, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE
• Obsluha automatického pracoviště tlakového licího stroje
• Kontrola kvality výrobků dle návodky
• Základní údržba stroje a pracoviště

OČEKÁVÁME:
• SOU nejlépe technické či elektro, popř. praxe ve výrobní společnosti výhodou/např. vstřikování plastů/
• Manuální zručnost
• ochota práce v nepřetržitém provozu 12 hod směny od 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, krátký a dlouhý týden

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 587429106 Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67043319
Zaměstnavatel:
ALW INDUSTRY, s.r.o. (60794372)
Kde budete pracovat:
ALW INDUSTRY, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 587429106
E-mail: personalni@alw.cz

Další nabídka práce podle lokality