Nabídka práce Asistent/ka realitního makléře - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel Petr Beneš & Partners s.r.o. (08100616). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Asistent/ka realitního makléře
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Realitní makléři
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
15 000 až 18 000 Kč
Očekáváme: pracovitého komunikativního kolegu/kolegyni s vášní pro obchod a ochotou na sobě pracovat, zodpovědnou a samostatnou osobnost se spoustou energie a touhou odvádět 100 % práci, samostatnost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly, umění jednat s lidmi a dobře si organizovat čas, schopnost učit se za pochodu, protože se pořád posouváme, časovou flexibilitu, schopnost občas komunikovat v AJ.
Náplň práce: příprava nabídek do inzerce na web, inzertní portály a sociální sítě, prohlídky nemovitostí se zájemci, kompletace veškerých podkladů k nabídkám (fotky, videa, půdorysy, texty atd.), hlídání termínů a starání se o to, aby bylo vše včas tam, kde má být, řešení nejrůznějších administrativních úkolů, komunikace s týmem spolupracovníků, práce na PC s realitním softwarem. Občas budete dělat pomocnou ruku při focení a přípravu nemovitostí.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost i plného úvazku.
Nabízíme pestrou činnost napříč celým realitním trhem a bonusové ohodnocení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602285543 (Po-Pá, 9:00-13:00 hod.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Ano, Petr Beneš & Partners s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67043375
Zaměstnavatel:
Petr Beneš & Partners s.r.o. (08100616)
Kde budete pracovat:
Petr Beneš & Partners s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 602285543

Další nabídka práce podle lokality