Nabídka práce Knihovník/ce - Velké Losiny na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa KNIHOVNÍK/CE v lokalitě Velké Losiny na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Obec Velké Losiny (00303551). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Knihovník/ce
Odvětví:
Administrativa
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Knihovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
22 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů celkem
Jiné výhody stravenky,služ. mobil, čtvr. odměny, přípl. za vedení, os. ohodnocení
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: osobně Po - ČT 8:00-12:00 , 13:00-15:00, emailem
Požadujeme:
o SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání (výhodou obor knihovnictví nebo
pedagogika)
o výborné komunikační dovednosti
o znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) v platném znění
o orientace v české a světové literatuře
o výborná znalost českého jazyka slovem a písmem
o kultura mluveného i psaného projevu, stylistická úroveň
o kultivované vystupování a schopnost aktivní komunikace s lidmi a na veřejnosti
o zkušenosti s tvorbou propagačních materiálů
o schopnost samostatné i týmové práce
o psychická odolnost a časová flexibilita
o velmi dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
o zabezpečování standardních knihovních, výpůjčních a informačních služeb
o příprava, realizace a propagace vzdělávacích a kulturních akcí v rozsahu činnosti knihovny ve
Velkých Losinách
o besedy s dětmi, seniory i čtenáři

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office, internet, sociální sítě
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67043837
Zaměstnavatel:
Obec Velké Losiny (00303551)
Kde budete pracovat:
Obec Velké Losiny
Kontaktní údaje:
Tel.: 583283019
E-mail: fialova@losiny.cz

Další nabídka práce podle lokality