Nabídka práce Asistent/ka prodeje - Pilotshop (letecké příslušenství) - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA PRODEJE - PILOTSHOP (LETECKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ) v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel OK AVIATION Wings, s.r.o. (25654268). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka prodeje - Pilotshop (letecké příslušenství)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: , e-mail: Kariera@ok-aviation.cz

Požadavky:
" Zájem o letectví
" Komunikativnost a příjemné vystupování
" Schopnost samostatného řešení problému
" Angličtina - slovem i písmem (znalost dalších cizích jazyků výhodou)
" Znalost fakturace - výhodou
" Aktivní přístup k práci
" Hmotná zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
" řidičák sk. B
Hlavní náplň práce:
" prodej zboží v prodejně Pilotshop - Letiště Praha - Ruzyně
" kompletní vyřizování zákaznických objednávek, internetových i na prodejně, vč. logistiky zasílání
" vedení administrativy a účetní agendy spojené s prodejem
Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Dovolená nad rámec Zákoníku práce
" Stravenkový paušál
" Benefitní karta Pluxee

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67043991
Zaměstnavatel:
OK AVIATION Wings, s.r.o. (25654268)
Kde budete pracovat:
OK AVIATION Wings, s.r.o. - mvp Letiště Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 318 690 644
E-mail: Kariera@ok-aviation.cz

Další nabídka práce podle lokality