Nabídka práce Brusiči v laminátové výrobě - Ostrata na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa BRUSIČI V LAMINÁTOVÉ VÝROBĚ v lokalitě Ostrata na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Elkoplast Slušovice s.r.o. (26235757). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Brusiči v laminátové výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Náplň práce: Broušení laminátových výrobků (zejm. laminátové odpadní nadoby). Pracovní doba od 07:00 - 15:30 hod. Vzdělání v oboru výhodou, předchozí zkušenosti z obdobné plastikářské výroby výhodou, nutná zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost (práce s bruskou, pilkou atd.) Poznámka k místu výkonu práce - 2 výrobní areály společnosti v Ostratě zahrnují více objektů, kdy ne všechny objekty mají číslo popisné/evidenční. Zaměstnanec bude plnit úkoly v Ostratě ve více objektech zaměstnavatele. Zájemci se nejprve hlásí panu Janíčkovi.

Zaměstnanecké výhody:
Prémie, příspěvek na stravování, firemní oblečení, možnost ubytování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67044185
Zaměstnavatel:
Elkoplast Slušovice s.r.o. (26235757)
Kde budete pracovat:
Elkoplast Slušovice s.r.o., - Ostrata
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 104 784
E-mail: petr.janicek@elkoplast.cz

Další nabídka práce podle lokality