Nabídka práce ošetřovatel/ka selat na porodnách - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa OŠETŘOVATEL/KA SELAT NA PORODNÁCH v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel SZP Těšnovice a.s. (46982451). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
ošetřovatel/ka selat na porodnách
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé prasat
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvky na obědy
Zvláštní prémie roční odměny dle dosažených výsledků (13. plat), příplatky za svátky, So, Ne
Jiné výhody možnost příspěvku na penzijní připojištění, bonusy za odpracované roky
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: kontrola porodů, péče o narozená selata, krmení a manipulace se selaty a prasnicemi
- Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- Výhodou: praxe nebo vzdělání v oboru, firma na pozici zaškolí
- pracovní doba od 6:00 - 14:30 hod. (18:00), 1x za 3 týdny So + Ne
- Nabízíme: roční odměny dle dosažených výsledků (13. plat), příspěvky na obědy, příplatky za svátky, So, Ne, možnost příspěvku na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, nástupní bonus 20 000 Kč (po uplynutí zkušební doby), bonusy za odpracované roky, příspěvky na rekreaci, léky atp..
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: tomas.vavrik@szp.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67044197
Zaměstnavatel:
SZP Těšnovice a.s. (46982451)
Kde budete pracovat:
SZP Těšnovice a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 503 480
E-mail: tomas.vavrik@szp.cz

Další nabídka práce podle lokality