Nabídka práce Skladník/přípravář zboží/prodejce - Kájov na Českokrumlovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/PŘÍPRAVÁŘ ZBOŽÍ/PRODEJCE v lokalitě Kájov na Českokrumlovsku přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel Pila Pasák a. s. (25186264). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladník/přípravář zboží/prodejce
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění neomezený mobilní tarif příspěvek na stravu
Poznámka k nabídce práce:
Hlavní náplň práce

Vychystávání a kompletace zakázek, prodej stavebního a truhlářského řeziva včetně příslušenství. Každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky. Příjem a uložení zboží ve skladu. Vystavování dokladů (prodejky, faktury, dodací listy, atd.). Dle potřeby rozvoz zboží koncovým zákazníkům.

Požadujeme

praxi na VZV, řidičský průkaz na VZV výhodou
základní znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office výhodou)
řidičský průkaz sk. BE, řidičský průkaz sk. C výhodou
základní znalost práce na PC
zkušenost se stavebními dřevomateriály vítána
spolehlivost a pracovitost
dobrou fyzickou zdatnost
dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- jednosměnný provoz s volnými víkendy
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- neomezený mobilní tarif

Kontakt telefonicky nebo emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Reference:
67044305
Zaměstnavatel:
Pila Pasák a. s. (25186264)
Kde budete pracovat:
Pila Pasák a. s. - Dřevoprodej Pasák
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 607 202
E-mail: valentova@pasak.cz

Další nabídka práce podle lokality