Nabídka práce Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská služba - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel Svazek obcí AZASS (68208146). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je přinejmenším 23 500 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - terénní pečovatelská služba
Odvětví:
Zdravotnictví
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
23 500 Kč
Hledáme pracovníka pro posílení pečovatelské služby v letních měsících.
NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče s uživateli pečovatelské služby, činnosti v domácnosti klientů, základní činnosti dle § 40 vyhlášky 505/2006 Sb. a naplňování individuálních plánů s uživatelem.
POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (není podmínkou)
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, stravenky, Sick days
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky PO-PÁ 8.00-14.30 hod,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Ano, Svazek obcí AZASS uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67044316
Zaměstnavatel:
Svazek obcí AZASS (68208146)
Kde budete pracovat:
Svazek obcí AZASS - Polička
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 453 019
E-mail: administrativa.ps@azass.cz