Nabídka práce Stavěč scénických dekorací - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVĚČ SCÉNICKÝCH DEKORACÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace (00083143). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
Stavěč scénických dekorací
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
21 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- přestavby jeviště pro Šaldovo divadlo, nošení kulis
- občasné pracovní cesty mimo okres Liberec
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
-vyučení technického směru
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- praxe v oboru řemeslné výroby výhodou
- zodpovědný přístup k práci
- časová flexibilita
Benefity:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, Multisport karta
Platové zařazení se řídí dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platový tarif je stanoven dle dosažené praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání).
V případě zájmu kontaktujte p. Trojana, ved. jevištního provozu ŠD, na tel. 736 673 163.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67044379
Zaměstnavatel:
Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace (00083143)
Kde budete pracovat:
Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace-002
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 673 163
E-mail: trojan@saldovo-divadlo.cz

Další nabídka práce podle lokality