Nabídka práce Finanční controller/ka - Velvary na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa FINANČNÍ CONTROLLER/KA v lokalitě Velvary na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel METAL TRADE COMAX, a.s. (49684442). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 60 000 Kč .

Pracovní pozice:
Finanční controller/ka
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Finanční analytici
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání - ekonomického směru
- Orientace ve finanční a účetní problematice
- Praxe na obdobné pozici 1-3 roky
- Výborná znalost MS Office, především MS Excel
- Zkušenost s ERP MS Dynamics NAV velkou výhodou
- Znalost Power BI, SQL výhodou
- Komunikativní znalost AJ a ČJ, znalost NJ výhodou
- Samostatnost, komunikativnost, loajalita, pečlivost
- Analytické myšlení, zaměřeni na detail
- Aktivní přístup k řešení problémů a zadaných úkolů

Náplň práce:
- Příprava, analýza a interpretace pravidelných reportů společnosti
- KPI měsíční reporting
- Spolupráce na tvorbě finančních plánů a forecastů, včetně průběžného vyhodnocování
- Analýzy nákladů, výnosů, údajů z rozvahy, ziskovosti zakázek, nákladových středisek
- Kalkulace sazeb, vyhodnocování sazeb
- Cotrolling zaměřený na výrobu, analýza výrobně ekonomických dat, komunikace s ostatními útvary společnosti
- Tvorba ad-hoc reportů a finančních analýz
- Spolupráce na rozvoji BI nástrojů
- Práce ve Velvarech

Nabízíme:
- Mzdu 60 000 Kč
- 5 týdnů dovolené a 13. plat
- Vzdělávací a jazykové kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Náborový příspěvek
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na kartu Multisport
- Firemní akce

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá: 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67044477
Zaměstnavatel:
METAL TRADE COMAX, a.s. (49684442)
Kde budete pracovat:
METAL TRADE COMAX, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 358 885
E-mail: prace@mtcomax.cz

Další nabídka práce podle lokality